Mutlu YıllarDeğerli Müşterimiz,
 
Sizlerle çalışmaya başladığımız günden bugüne kadar çağın şartlarına uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, daha iyi hizmet verebilmek için butik hizmet anlayışımız, kurumsal düşüncemiz ve kalite standartlarımız çerçevesinde kurumsal, elektronik ve teknik alt yapısını oluşturarak, kendini geliştiren uzman ekibimizle, öncelikle siz değerli müşterilerimize kazandırmayı hedeflemektedir.
 
Elektronik alt yapımız ile işlemlerin takip ve sonuçlandırılmasını kolaylaştıran, E-Devlet, E-Gümrük ve tüm kurumlarla entegre çalışan TEK PENCERE E-TAKİP SİSTEMİMİZ ile işlemlerin güvenli ve şeffaf bir şekilde hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımanın gayreti içindeyiz.
 
Bizler, sizlerle çalışmanın mutluluğunu ve gurunu yaşamaktayız. İşlemlerinize her zaman fayda ve katkı sağlamaya hazır olduğumu beyan eder, değerli talep ve görüşleriniz için her zaman iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.
 
Bu vesile ile 2015 yılının sizlere sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu bir yıl olmasını temenni eder; hayırlı, bereketli ve bol kazançlı günler geçirmenizi dilerim.
 
Saygılarımla;

Kemal DEMİR
Genel Müdür / General Manager
kemal.demir@demirglobal.com.tr

30.12.2014 16:50

Tüm haberleri görüntüle
Demir Global Lojistik © 2013 Tüm Hakları Korunmaktadır.