TARİHÇE

                 DEMİRLER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, Gümrükleme hizmetlerine yepyeni bir akış ve hizmet anlayışı getirmiş, Gümrük Müşavirliği’nin sadece Gümrüğe gelen malzemelerin işlemlerini yapmak değil, öncesi ve sonrası geniş kapsamlı bir danışmanlık hizmeti olduğu bilinci ile hareket eden bir firma olmanın gururu ile Dış Ticaretinizde tek merkezden çözüm noktası haline gelmiştir.

                 Sınırsız hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bir parçası olarak bilgiye önem veren DEMİRLER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, Dış Ticaret’te ihtiyaç ve beklentilerinize paralel olarak 1993 senesinden beri kendisini her zaman yenileyen, ülke çapına yayılan bilgi ağımızla soru ve sorularınıza cevap vererek, bilgi birikimi ustalığı taşıyan genç bir ekiptir. Rakiplerinizden bir adım önde olabilmeniz için dış ticaretteki faaliyet alanınızla ilgili her değişiklik ve yenilikleri resmi gazetede başta olmak üzere 3 ayrı yayından takip etmek ve çözüm yollarıyla birlikte anında size ulaştırarak bilgilendirmek başlıca görevlerimiz arasındadır.

                 DEMİRLER GÜMRÜKLEME Çözüm ortağı olan Evrim yazılım programı ile Gümrük Müdürlüğü’nü kendi ofisine taşımız ve Müsteşarlık ile on-line bağlantı sayesinde ofisten beyanname kontrol ve tescil işlemleri yaparak işlemlerin daha hızlı ve güvenilir olmasını sağlamıştır. İthalata ve ihracata konu malzeme hakkında bilgi verildiği andan itibaren tüm mevzuat araştırılarak ön hazırlıklara başlanılmakta ve evraklarınızı eksiksiz teslim alınıp herhangi bir kurum iznine tabi olmadığı takdirde ertesi gün mesai bitimine kadar ithalat ve ihracat işlemleriniz tamamlanmaktadır.

                 DEMİRLER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak; deneyimli, bilgili, güvenli, uyumlu ve insani ilişkilerinde sevgi ve saygıyı esas alan, sürekli kendini geliştiren kadromuzla hizmet alanımızda daima iyiden yana iddialarımızla göreve hazırız.

Demir Global Lojistik © 2013 Tüm Hakları Korunmaktadır.