Kemal Demir

Kurucu / Genel Müdür

Demir Global Lojistik
GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

Biz, Demir Group olarak, marka olma başarımızı; inandığımız değerler doğrultusunda istikrarlı çalışarak gerçekleştirdik. Demir Group olarak vazgeçilmez ilkemiz olan dürüstlükten asla ödün vermedik.
Başarımızı; kuruluştan itibaren güvenilirliğimizi koruyarak devam ettiğimiz bu yolda, bilgi birikimimizi doğru şekilde aktararak, profesyonel iş ahlakı düşüncesi ile çalışmamıza borçluyuz.
Başlıca amacımız; ülkemize katma değer sağlayarak, insanımıza ve gelecek nesillere faydalı olabilmektir. Ayrıca dünya piyasalarında değişen ticaret anlayışı ve sürekli kendini yenileyen mevzuatlar çerçevesinde, sektörel bazda rekabetçi ayrıcalıklar sağlayan fırsatlardan, sizlerin de faydalanabilmesi için var gücümüzle çalışmayı her zaman prensip edinmekteyiz.
Eğitimli ve mesleki tecrübesi olan yönetim kadromuzla, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimlerimizle birleştirerek, ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.