MİSYON

Müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmayı ilke edinen Demir Global Lojistik, Hizmet sunumunun her aşamasında müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler geliştirmeyi müşterilerimizle birlikte yeni projeler tasarlayarak verimlilik ve kalıcı çözümler sunmak, fark yaratmak gayreti içindeyiz.
Hizmet üretiminde teknolojiyi kullanarak, konusunda uzman, ahlaklı, hırslarından arınmış, saygı ve sevgi çerçevesinde tekamül etmiş kadrolarla müşteriye hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.
Bunu başardığımız süreçte tercih edilen olacağımız bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle konuşmadan anlamak, birlikte iş yapmadan tanımak zordur.

VİZYON

Mükemmelliği ve güveni esas alan çalışma politikalarıdır. Hizmet sektöründe daha kaliteli, daha hızlı müşteri memnuniyetini ön planda tutan, zamanı verimli kullanan, hızlı ama aceleci olmayan hizmet anlayışıdır.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenli, hızlı, zaman ve maliyete tasarrufu sağlayan çalışma prensiplerine sahip uzman kadrosu ile kapıdan kapıya mal ve hizmetleri eksiksiz gerçekleştirmek ana prensibimiz olmakla birlikte, günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek lojistik sektöründe hizmetlerimizin gerçekleştirilmesinde kullanmak gayemizdir.

HEDEFLER

Devamlı günün şartlarına uygun değişime açık sürdürülebilir hizmet prensiplerine sahip, lojistik faaliyetlerinde saygın, güvenilir, tercih edilen firma olmak ana hedefimizdir.