Demir Global Lojistik

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Gümrükleme ve Lojistik sektöründe faaliyet gösteren DEMİR GLOBAL LOJİSTİK olarak “Hizmette Sınır Yoktur” felsefesiyle çalışanlarımızın prensibi, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini, zamanında, kaliteli ve mevzuat şartları yönünden eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

Eğitimli, çalışkan ve dakik personelimizle birlikte kalite yönetim sistemi şartlarına uyumlu ve mükemmele yönelik iş yönetimi ile mümkündür.

  • More than 20 years of experience
  • Over 200k happy customers and finished projects
  • It has 30 branches around the world
yetki_belgesi

TIO YETKİ BELGESİ

TIO Yetki Belgemizin kapsamı çok geniş ve birçok alanda taşımacılık organizatörlüğü yapacak tüzel veya şahıs firmalarının alması zorunlu bir belgedir. Bu yetki belgesi ulusal ve uluslararası taşımacılık alanında taşıma işleri organizatörü olarak faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişileri kapsar.”

Demir_Global_Kalite_Yonetim_Sistemi

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001 Belgesi bir uluslararası kalite standardı belgesidir ve en çok kullanılan bir belge olduğundan dolayı iso belgesi olarak da adlandırılır. Sonuna aldığı 9001 kodu kalite yönetim sistemi anlamına gelmektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi KYS (kalite yönetim sistemi) olarak da geçmektedir. Kalite yönetim sistemi tüm dünyada ortak dildir. ISO 9001: 2015 belgesi tüm organizasyonlarda uygulanabilir bir belgedir.

Demir_Global_is_güvenligi_Sistemi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

OHSAS 18001‘in temel amacı; iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamı yönetmektir. Daha detaylı anlatmak gerekirse OHSAS 18001’in üç ana başlıkta toplayabileceğimiz amaçları şunlardır;

1) Çalışanları korumak,
2) Üretim güvenliğini sağlamak,
3) İşletme güvenliğini sağlamak